Kolarstwo. Martyna Klekot nie zachwyciła podczas mistrzostw świata

Martyna Klekot, zawodniczka grupy kolarskiej BDC Kolejarz Jura Częstochowa, zajęła 37. miejsce w jeździe indywidualnej na czas podczas mistrzostw świata, które odbywają się w Holandii
Wychowanka trenera Grzegorza Gronkiewicza to aktualna mistrzyni Polski seniorek w jeździe indywidualnej na czas. Jechała na zawody do Holandii z nadzieją na zajęcie wysokiego miejsca. Plany spełzły na niczym. Martyna Klekot przyjechała pod koniec stawki. Wśród 42 zawodniczek, które zmierzyły się z dystansem 24,1 km, uplasowała się na 37. pozycji.

Zawodniczka Kolejarza uzyskała czas 36:45,27 s, o ponad cztery minuty gorszy od pierwszej na mecie Niemki Judith Arndt. Najlepsza z Polek, Eugenia Bujak, zajęła w Holandii 27. miejsce.