Sport.pl

Wybierz najpopularniejszego sportowca w Częstochowie i regionie [GŁOSUJ]

ti
01.02.2013 , aktualizacja: 01.02.2013 16:33
A A A
W piątek 8 lutego podczas uroczystej gali w częstochowskim ratuszu rozstrzygniemy konkurs na najlepszego sportowca Częstochowy i regionu. Podczas imprezy uhonorujemy również zwycięzców plebiscytu na najpopularniejszego. Głosując w naszym portalu, wybiorą go internauci.
Głosy można oddawać na dziesięciu nominowanych przez "Gazetę". Zakończenie, w czwartek, 7 lutego o godz. 12.PYTANIE Wybierz najpopularniejszego sportowca 2012 roku:

Ewa Bugdoł. WLKS Kmicic, triathlon. Najlepsza w Polsce specjalistka od triathlonu na długim dystansie. Mistrzyni Polski, szósta zawodniczka MŚ w Hiszpanii, trzecia podczas Pucharu Świata w Chinach.
1%
Liczba oddanych głosów: 44
Maria Cześnik. WLKS Kmicic Częstochowa, triathlon. W roku 2012 roku wystartowała w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Dwukrotnie też stawała na podium Pucharu Świata.
1%
Liczba oddanych głosów: 39
Aleksandra Jawor. CKS Budowlani Częstochowa, lekkoatletka. Złoty medal mistrzostw Polski w półmaratonie.
1%
Liczba oddanych głosów: 41
Martyna Klekot. BDC Kolejarz Jura Częstochowa, kolarstwo. Mistrzyni Polski seniorek w jeździe indywidualnej na czas.
21%
Liczba oddanych głosów: 671
Zbigniew Nieradka. Aeroklub Częstochowski, szybownictwo. W minionym roku obronił w USA tytuł szybowcowego mistrza świata w klasie 18-metrowej.
18%
Liczba oddanych głosów: 555
Grigorij Łaguta. Włókniarz Częstochowa, żużel. Lider częstochowskiego Włókniarza i ulubieniec kibiców. Ósmy na liście najskuteczniejszych zawodników minionego sezonu.
35%
Liczba oddanych głosów: 1091
Dawid Murek. AZS Częstochowa, siatkówka. Kapitan częstochowskiego AZS-u. W sezonie 2011/12 poprowadził zespół do zdobycia Pucharu Challenge. W tym walczy z kontuzjami.
7%
Liczba oddanych głosów: 216
Aleksandra Nowak. Częstochowska Akademia Taekwon-do. Najlepsza zawodniczka Pucharu Świata w kategorii +70 kg, mistrzyni Europy.
13%
Liczba oddanych głosów: 406
Rafał Nowak. CKS Budowlani Częstochowa, lekkoatletyka. Mistrz Świata w biegu na 3 km z przeszkodami.
2%
Liczba oddanych głosów: 64
Jing Ya Shang. AZS AJD Częstochowa, tenis stołowy. Najskuteczniejsza pingpongistka AZS AJD Częstochowa. Walnie przyczyniła się do wywalczenia przez częstochowskie zawodniczki brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski.
1%
Liczba oddanych głosów: 41
  • 7
  • 5
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX