Piłka nożna. Widzew Łódź lepszy w Częstochowie od Cracovii

Kibice piłki nożnej, którzy w sobotę wybrali się na stadion Skry przy ul. Loretańskiej, zobaczyli w akcji piłkarzy grającego w ekstraklasie Widzewa Łódź i I-ligowej Cracovii. Sparing wygrali łodzianie
Pierwsza połowa należała do łodzian. Po golach Mariusza Stępińskiego i Alexa Bruno Widzew prowadził 2:0. W przerwie trenerzy obu zespołów zdecydowali się na kilka zmian. W drugiej części meczu lepiej prezentowali się gracze Wojciecha Stawowego. Cracovia w 57. minucie zdobyła honorową bramkę. Jej autorem był Sebastian Steblecki.

- Sparing Widzewa i Cracovii oglądało około dwustu kibiców - mówi wiceprezes Skry Piotr Wierzbicki.