Sport.pl

Siatkarze AZS-u rozegrają sparing z Fakiełem Nowy Urengoj z Rosji

Częstochowscy zawodnicy rozpoczną przygotowania do nowego sezonu dopiero 12 sierpnia. Działacze mają już jednak zakontraktowanych rywali do meczów sparingowych.
Jednym z nich jest Fakieł Nowy Urengoj. W ubiegłym sezonie występował tu Łukasz Żygadło, a od nadchodzącego - Michał Winiarski. Spotkanie z drużyną z Rosji zaplanowane jest na 3 września. Sparing odbędzie się w Częstochowie albo w Kleszczowie.

- Potwierdzam, że zagramy z Fakiełem na początku naszego okresu sparingowego - mówi prezes AZS Częstochowa SSA Konrad Pakosz. - To bardzo silna drużyna, więc sparing na pewno będzie interesujący. Kolejnymi naszymi rywalami w grach kontrolnych będą zespoły z Będzina, Bielska-Białej i Bełchatowa. Zagramy też w dwóch turniejach: w Murowanej Goślinie na memoriale im. Arkadiusza Gołasia oraz w memoriale im. Zdzisława Ambroziaka.

Komentarze (1)
Siatkarze AZS-u rozegrają sparing z Fakiełem Nowy Urengoj z Rosji
Zaloguj się
  • kuba17088

    Oceniono 13 razy 13

    A z jakiej paki w Kleszczowie ? Czy nas sponsoruje PGE ? Takie mecze powinny odbywać się w Częstochowie, żeby już przed sezonem zachęcać ludzi do przychodzenia na mecze. Może w ogóle na wszystkie mecze w +Lidze będziemy jeździć po Polsce i grać w jakiś wioskach ? Dla tych ludzi na pewno by to była spora atrakcja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX