Już w piątek mecz z Jastrzębskim Węglem. Kibice, zapełnijcie halę!

Siatkarze AZS Częstochowa od zwycięstwa za trzy punkty w Bydgoszczy rozpoczęli nowy sezon w PlusLidze. Wygrana z Transferem jest doskonałą reklamą nowego zespołu, w którym doszło do kilku zmian.
W Bydgoszczy w składzie AZS-u zadebiutowało aż pięciu nowych siatkarzy: Czech Jakub Vesely (środkowy), Michał Kozłowski (rozgrywający) i Wojciech Kaźmierczak (środkowy). Koszulki AZS-u założyli też siatkarze, którzy w przeszłości występowali w częstochowskiej drużynie: przyjmujący Michał Bąkiewicz i atakujący Michał Kamiński. Cała piątka będzie miała okazję zaprezentować się w piątek w Hali Sportowej Częstochowa. Podopieczni trenera Marka Kardosa zmierzą się z pretendentem do medali Jastrzębskim Węglem. Rywale w trakcie przerwy mocno przemeblowali swoją kadrę, ale sezon rozpoczęli jednak od niespodziewanej przegranej u siebie z AZS-em Olsztyn. Do Częstochowy przyjadą po wygraną. O punktach myśli też "nowy" AZS. Szykują się spore emocje.

- Zapraszamy kibiców w piątek na mecz z Jastrzębskim Węglem - zachęca prezes AZS Częstochowa SSA Konrad Pakosz, który cały czas prowadzi rozmowy z potencjalnymi sponsorami. - Zapowiadają się spore emocje.

Bilety na mecz AZS-u z JW można kupować w przedsprzedaży za pośrednictwem strony internetowej: plusligaazsczestochowa.zissb.pl lub w sekretariacie klubu przy ul. Żużlowej 4 w czwartek w godz. 9-15. W dniu meczu kasy dla kibiców będą otwarte od godz. 16. Dostępne będą jedynie bilety w cenie 25 zł. Otwarcie hali dla kibiców nastąpi o godz. 17.

Ceny biletów: sektory od B1 do B8, od C1 do C8 oraz A1 i A6 - 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Bilet ulgowy przysługuje tym, którzy mają ważną legitymację uczniowską bądź studencką do 26. roku życia, a także emerytom i rencistom z dokumentem potwierdzającym taki status. Dokumenty należy okazać ochronie przy wejściu do hali. Bilety na sektory A2, A3, A5, P1, P2, P4 wyceniono na 25 zł. Początek piątkowego meczu AZS-u z Jastrzębskim Węglem zaplanowano na godz. 18.