Sport.pl

Częstochowscy sportowcy jak mikołaje. Obdarują dzieci prezentami

Speedway Fan Club wraz z częstochowskimi sportowcami i sponsorami organizuje 5 grudnia coroczne mikołajki ?Gwiazdy Sportu i Estrady dzieciom?. Każdy chętny może jeszcze przekazać paczki i prezenty najmłodszym.
- Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli oraz firmy do przekazywania paczek z prezentami dla dzieciaków - mówi prezes SFC Janusz Danek. - Mikołajki dla najmłodszych organizujemy od prawie 20 lat. W tym roku, tak jak ostatnio, spotkamy się w Klubie Muzycznym "Stacherczak".

Udział w mikołajkowej imprezie zapowiedzieli częstochowscy artyści i sportowcy. - Udział potwierdzili m.in.: Olek Klepacz, Janusz Darocha, piłkarze Rakowa i Skry Częstochowa, żużlowcy Stowarzyszenia CKM Włókniarz oraz speedrowerzyści naszych Lwów Unimot - cieszy się prezes Danek. - Będzie też Grupa Romana. Także inni sportowcy, którym już z góry dziękujemy za obecność. Dla dzieciaków będzie to spora frajda.

Mikołajki odbędą się w najbliższy piątek o godz. 10. - Do piątku jest jeszcze trochę czasu. Paczki można zostawiać w restauracji Stacherczak i siedzibie Speedway Fan Clubu - zachęca Danek.

Więcej o: