AZS szuka siatkarskich talentów. W niedzielę kolejny nabór

AZS Częstochowa SSA wspólnie ze Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej Częstochowska Siatkówka zapraszają na siatkarski trening uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. Podczas zajęć wyłonieni zostaną zawodnicy, którzy od września 2015 roku występować będą w rozgrywkach w barwach Stowarzyszenia.
Podobne, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów-instruktorów zajęcia, odbyły się pod koniec. Tym razem trening odbędzie się w niedzielę 11 stycznia w Hali Sportowej Częstochowa. Uczniowie szkół gimnazjalnych spotkają się w godz. 10-11.30, a z klas 3-6 szkół podstawowych w godz. 11.30-13.

- Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o zabranie stroju sportowego, zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zajęciach, a także oświadczenia o treści "Oświadczam, iż nie będę stawiał żadnych roszczeń wobec Klubu Sportowego AZS Częstochowa SSA i SKF Częstochowska Siatkówka w razie nabytych kontuzji w czasie odbywania się zajęć sportowych w dniu 11 stycznia 2015 r." - informują organizatorzy treningu.