Gol został młodzieżowym mistrzem Polski. Tytuł wywalczył w Gliwicach

To był udany weekend dla piłkarek ISD AJD Gola. Częstochowianki w niedzielę zdobyły młodzieżowe mistrzostwo Polski do lat 18!
Przez dwa dni w Gliwicach rozgrywany był finał młodzieżowych mistrzostw Polski do lat 18. Bardzo dobrze zaprezentowały się w nim piłkarki częstochowskiego Gola. - Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze i zasłużenie sięgnęły po złote medale i tytuł mistrzyń Polski do lat 18 - cieszy się prezes i trener ISD AJD Gola Włodzimierz Seifryd. - W finale 3:0 pokonaliśmy Rolnika Głogówek. Chwilę później nasze zawodniczki mogły cieszyć się z mistrzostwa Polski i złotych medali. Brawa dla naszych zawodniczek. Mamy nadzieję, że ktoś to dostrzeże i doceni. Oprócz złota w drużynie nasze piłkarki otrzymały też nagrody indywidualne. Tytuł MVP dla najlepszej zawodniczki mistrzostw otrzymała Małgorzata Mesjasz, a Oliwia Machnik została najlepszą bramkarką.

ISD AJD Gol Częstochowa: Oliwia Machnik, Małgorzata Mesjasz, Natalia Klyta, Stefania Wodarz, Justyna Wójcik, Dominika Dąbrowa, Olga Sulisz, Dominika Woszczyńska, Karolina Szczypka.