Uśmiech Fortuny do AZS-u. Siatkarze mają nowego sponsora

Siatkarze AZS Częstochowa od czwartku mają nowego sponsora. Na współpracę z klubem zdecydowała się firma z branży bukmacherskiej - Fortuna Zakłady Bukmacherskie.
AZS informuje, że umowa została podpisana do końca sezonu zasadniczego oraz fazy play-off. Fortuna będzie oficjalnym sponsorem akademików już od sobotniego pojedynku z wicemistrzem Polski Asseco Resovią Rzeszów, na który można wygrać bilety w naszym konkursie.

- To dla nas duża radość, że jeszcze w tym sezonie firma Fortuna okazała nam zaufanie i postanowiła rozszerzyć swoje działania marketingowe poprzez wsparcie siatkarzy sześciokrotnego mistrza Polski - AZS Częstochowa. Chcemy krok za krokiem stabilizować finanse klubu i budować drużynę na miarę aspiracji naszych kibiców. Wierzymy, że współpraca ta przyniesie i Fortunie, i Klubowi wiele satysfakcji - mówi dla klubowej strony internetowej Roman Lisowski, Prezes AZS-u.

Logo nowego sponsora pojawi się na elektronicznych bandach reklamowych, na boisku w trakcie spotkań rozgrywanych przez AZS, na koszulkach meczowych oraz na oficjalnej stronie internetowej klubu.

- Po zdobyciu mistrzostwa świata przez polskich zawodników zainteresowanie siatkówką w Polsce jeszcze wzrosło, dlatego bardzo

cieszymy się z nawiązania współpracy z AZS-em. Częstochowa to bardzo ważny ośrodek na siatkarskiej mapie naszego kraju i liczymy, że z naszym wsparciem tutejsi kibice wkrótce znów będą mogli się emocjonować meczami o medale i występami w europejskich pucharach - mówi Aleš Dobeš, CEO Fortuna zakłady bukmacherskie.

Fortuna to najdłużej działająca i jedna z największych legalnych firm bukmacherskich na polskim rynku. W 1996 roku, jeszcze pod starą nazwą Profesjonał, otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Firma posiada sieć niemal pięciuset punktów przyjmowania zakładów na terenie całej Polski. Zgodnie z decyzją ministra finansów firma przyjmuje również zakłady online. Nowy sponsor AZS Częstochowa należy do Fortuna Entertainment Group, czyli największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.