Cheerleaderki AZS Częstochowa podobają się coraz bardziej [ZDJĘCIA]

Cheerleaderki AZS Częstochowa

Cheerleaderki AZS Częstochowa (GRZEGORZ SKOWRONEK)

Mecze siatkarzy AZS Częstochowa to nie tylko sportowe emocje. Od tego sezonu widowiska urozmaicają występy grupy cheerleaderek, które coraz bardziej podobają się kibicom.
Grupę cheerleaders AZS Częstochowa tworzy 13 dziewcząt, które wyłoniono w castingu, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. - Można powiedzieć, że ojcem chrzestnym projektu jest Maciej Florek Gleba, zwycięzca pierwszej edycji programu You Can Dance. Pomagał nam wybrać dziewczęta, a teraz cały czas przygląda się jak robią postępy - mówi Anna Maciaszek, dyrektor działu marketingu i reklamy w AZS Częstochowa. - Zespół się rozwija, tańczy nie tylko na naszych meczach, ale także gościnnie. Trenuje pod okiem Yanelis Salazar Serrano, instruktorki latino, zumby i gimnastyki ze szkoły tanecznej Snake Dance Center, z którą współpracujemy. Dziewczyny trenują dwa-trzy razy w tygodniu, mają też próby w hali. Jest ich trzynaście, ale cały czas mamy zapytania, czy do grupy można dołączyć.

Występy cheerleaderek AZS-u szczególnie przypadły kibicom do gustu podczas ostatniego meczu z PGE Skrą Bełchatów. Po raz kolejny będzie można je zobaczyć w akcji już w najbliższą sobotę 27 lutego, kiedy akademicy zagrają w Hali Sportowej Częstochowa z z drużyną Jastrzębskiego Węgla. Początek meczu o godz. 20.

Skomentuj:
Cheerleaderki AZS Częstochowa podobają się coraz bardziej [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX