Sport.pl

AZS w Memoriale Arkadiusza Gołasia. Bilety są już w sprzedaży

Częstochowski AZS będzie jednym z czterech zespołów, które wystąpią w tegorocznym Memoriale Arkadiusza Gołasia. W turnieju, który w dniach 27-28 września odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Murowanej Goślinie, zagrają także Transfer Bydgoszcz, Lotos Trefl Gdańsk oraz beniaminek PlusLigi Cuprum Lubin.
Memoriał Arkadiusza Gołasia rozegrany zostanie dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu w PlusLidze. Czasu do imprezy pozostało sporo, ale organizatorzy już kilka dni temu rozpoczęli sprzedaż biletów. Wejściówki można kupować w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Murowana Goślina (budynek ratusza, plac Powstańców Wlkp. 9, 62-095 Murowana Goślina) oraz w sprzedaży wysyłkowej listem poleconym za potwierdzeniem odbioru po zamówieniu mailowym (memoriał@murowana-goslina.pl) oraz po otrzymanym potwierdzenia zamówienia i wpłacie kwoty na konto: MG Sport Sp. z o.o., ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina, nr konta 88 1020 4027 0000 1302 1249 7634. Kwota wyliczona zostanie powiększona o opłatę 6 zł kosztów manipulacyjnych. Można też kupować bilety VIP, ale są one dostępne tylko u organizatorów. Zainteresowani powinni pisać w tej sprawie na adres mailowy promocja@murowana-goslina.pl. Ilość biletów ograniczona.

Bilety na jeden dzień turnieju kosztować będą 40 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy), a karnet dwudniowy - 70 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy). Z kolei bilety VIP kosztować będą 400 zł.

Więcej o: