Sport.pl

Działacze AZS-u znaleźli strategicznego sponsora

Przez ostatnie kilka tygodni cicho było wokół częstochowskiego AZS-u. Klub poinformował w piątek, że znalazł sponsora strategicznego. Szczegóły jednak trzyma w tajemnicy.
Prezentacja sponsora została zaplanowana na wtorek. Co to oznacza? Na pewno pomyślne wieści dla kibiców. Działacze AZS-u wreszcie zaczną podpisywać umowy z zawodnikami. Jak na razie pozyskali tylko dwóch: rozgrywającego Hiszpana Miguela Angel de Amo oraz reprezentanta Polski juniorów Rafała Szymurę. Mając określony i zagwarantowany budżet, będą mogli kompletować skład. - Skład mamy wytypowany, ale nie mamy jeszcze pokrycia w budżecie i to jest problem - mówił przed tygodniem na łamach czestochowa.sport.pl dyrektor sportowy AZS-u Ryszard Bosek. - Prosimy o cierpliwość. Być może wkrótce będziemy mieć kolejne informacje.

Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący tydzień po długiej ciszy przyniesie wreszcie pozytywne informacje z częstochowskiego AZS-u. Kibice plotkują, że do Częstochowy mają wrócić siatkarze, którzy kiedyś już grali w AZS-ie. Mówi się m.in. o Bartoszu Janeczku.

Więcej o:
Komentarze (5)
Działacze AZS-u znaleźli strategicznego sponsora
Zaloguj się
 • nolog

  Oceniono 10 razy 10

  A co to za ciągłe tajemnice?? Tajemny sponsor, tajemni gracze !! Nudne to już!!!!

 • jacekczewa

  Oceniono 9 razy 9

  sponsorem zostanie .......cinkciarz .pl :) kolejny sponsor z działu pralniczego :)

 • kwasior777

  Oceniono 4 razy 4

  pewnie Polski Cukier

 • zbyszko48

  Oceniono 4 razy 2

  Albo sieć agencji towarzyskich Ciasna Cipka pl

 • maks200

  0

  Tajemnica panstwowa ??? idiotyzm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX