Siatkarze AZS-u zagrają z Transferem Bydgoszcz sześć dni wcześniej, niż planowali

Już w najbliższy piątek nietypowo, bo o godz. 16.30, siatkarze częstochowskiego AZS-u zagrają u siebie w PlusLidze z Jastrzębskim Węglem. Zmienił się też termin meczu Pucharu Polski z Transferem Bydgoszcz.
Mecz 1/8 Pucharu Polski z Transferem planowany był na 23 grudnia w Bydgoszczy. Sęk w tym, że 22 grudnia częstochowianie rozegrają u siebie telewizyjny mecz PlusLigi z warszawską Politechniką. Działacze AZS-u zawnioskowali o zmianę terminu. Działacze ustalili, że siatkarze zmierzą się w środę 17 grudnia o godz. 18.

Obecnie drużyna AZS-u przygotowuje się do piątkowego spotkania z Jastrzębskim Węglem, które zaplanowane jest na godz. 16.30. Rywale zamierzają wywalczyć w Częstochowie komplet punktów. JW to uczestnik Ligi Mistrzów. W jego składzie z powodzeniem grają byli siatkarze AZS-u Krzysztof Gierczyński i Zbigniew Bartman. W tym tygodniu JW ma wolne od Ligi Mistrzów i w spokoju mógł przygotowywać się do meczu w Częstochowie.

Działacze zapraszają kibiców na mecz. W sprzedaży dostępne są bilety na to spotkanie. Można je nabyć m.in. w sekretariacie klubu przy ul. Żużlowej w czwartek w godz. 9-15 i w piątek w godz. 9-14.30. Bilety można kupić też przez internet. Szczegóły na oficjalnej stronie klubu.