Bąkiewicz po meczu w Olsztynie: Czegoś nam w decydujących momentach brakuje

W rozegranych w piątkowy wieczór akademickich derbach w PlusLidze AZS Częstochowa przegrał w Olsztynie z Indykpolem 2:3. - Bardzo szkoda, bo po raz kolejny mamy dobrą sytuację, mamy piłki ważne i możemy postawić kropkę nad i, ale czegoś nam w tych decydujących momentach brakuje - podsumował na konferencji prasowej trener częstochowian Michał Bąkiewicz.

Częstochowianie pojechali do Olsztyna po zwycięstwo, które zapewniłoby im 12. miejsce przed rundą play-out. Byli blisko celu. Prowadzili 2:0 w setach, potem już 9:6 w tie breaku, ale jak mówi Bąkiewicz, nie byli w stanie postawić kropki nad i.

- Walczyliśmy w każdym secie, żeby to spotkanie wygrać, a piłki w kontrach szczególnie bolą. Bo nie wykorzystaliśmy swoich szans - podkreśla z kolei kapitan drużyny Bartosz Janeczek.