Trener AZS Michał B±kiewicz po porażce z Olsztynem: Mogli¶my powalczyć o co¶ więcej

Siatkarze AZS Częstochowa przegrali w ¶rodę akademickie derby z AZS-em z Olsztyna 0:3. - W tym meczu mieli¶my swoje szanse i mogli¶my powalczyć o co¶ więcej - komentuje trener AZS Częstochowa Michał B±kiewicz.
Dla częstochowskich siatkarzy była to szósta porażka z rzędu. - Pierwszego seta otworzyli¶my agresywnie i dobrze - mówi trener AZS Michał B±kiewicz. - Była szansa na objęcie prowadzenia nawet i pięcioma punktami. W tej czę¶ci seta zdarzyły się nam jednak dwa niewymuszone błędy i pozwolili¶my przeciwnikowi doj¶ć do nas. To, co się działo póĽniej, było konsekwencj± niewykorzystanych szans. Mamy jednak swoje problemy z kontuzjami. Mamy młodych chłopaków, którzy w zwi±zku z kontuzjami dwóch kluczowych graczy musz± grać. Bandero i Patak mieli stanowić o sile zespołu, ale nie graj±. Młodzi przechodz± przy¶pieszony tryb rozwoju. Nie zawsze będzie tak, że zaprezentuj± się wy¶mienicie. Zdecydowanie twierdzę, że w tym meczu mieli¶my swoje szanse i mogli¶my powalczyć o co¶ więcej.