Sport.pl

Trener AZS Michał B±kiewicz po porażce z Olsztynem: Mogli¶my powalczyć o co¶ więcej

Siatkarze AZS Częstochowa przegrali w ¶rodę akademickie derby z AZS-em z Olsztyna 0:3. - W tym meczu mieli¶my swoje szanse i mogli¶my powalczyć o co¶ więcej - komentuje trener AZS Częstochowa Michał B±kiewicz.
Dla częstochowskich siatkarzy była to szósta porażka z rzędu. - Pierwszego seta otworzyli¶my agresywnie i dobrze - mówi trener AZS Michał B±kiewicz. - Była szansa na objęcie prowadzenia nawet i pięcioma punktami. W tej czę¶ci seta zdarzyły się nam jednak dwa niewymuszone błędy i pozwolili¶my przeciwnikowi doj¶ć do nas. To, co się działo póĽniej, było konsekwencj± niewykorzystanych szans. Mamy jednak swoje problemy z kontuzjami. Mamy młodych chłopaków, którzy w zwi±zku z kontuzjami dwóch kluczowych graczy musz± grać. Bandero i Patak mieli stanowić o sile zespołu, ale nie graj±. Młodzi przechodz± przy¶pieszony tryb rozwoju. Nie zawsze będzie tak, że zaprezentuj± się wy¶mienicie. Zdecydowanie twierdzę, że w tym meczu mieli¶my swoje szanse i mogli¶my powalczyć o co¶ więcej.

Więcej o:
Komentarze (4)
Trener AZS Michał B±kiewicz po porażce z Olsztynem: Mogli¶my powalczyć o co¶ więcej
Zaloguj się
 • afika95

  Oceniono 13 razy 7

  Panie Bakiexicz - Nie drap sie po głowie tylko jak najszybciej odejdĽ z Częstochowy , Zabierz ze sob± Boska dla dobra AZS u

 • taniarada

  Oceniono 1 raz 1

  car 50 napisał: Z Boskiem ,czy nie to i tak dno .To w czym problem .Jest pytanie ile meczy musi przegrać B±kiewicz by go wyrzucono.O to jest pytanie?

 • kowal8829

  0

  Jacy dwaj młodzi zawodnicy musz± grać w zwi±zku z kontuzjami? Chyba tylko Lipiński. Szymura i tak pewnie miał grać w szóstce, gdyż jest lepszy od Wawrzyńczyka.

 • car50

  Oceniono 6 razy 0

  P. Michale przy całej sympatii dla Pana niestety nic Pana nie broni. Kompletnie nic. Do¶wiadczenie -zero , wyniki zero , jaki¶ daj±cy się zauważyć styl gry - zero. Więc opowiadanie że mogli¶cie ugrać więcej to jaka¶ kpina. Trzeba było ugrać.
  Odno¶nie R. Boska - przy moich wielu zastrzeżeniach jego brak w klubie to pójdziemy całkowicie na dno a może i z ligi. Kontakty też maj± znaczenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX