Sajfutdinow do kibiców Włókniarza: Przykro mi, że nie wystąpię w meczu z Unibaksem

Emil Sajfutdinow nie wystąpi w niedzielnym meczu Włókniarza z liderem ekstraligi Unibaksem Toruń. Na tor ma wrócić dopiero 21 lipca podczas wyjazdowego spotkania ?Lwów? z Fogo Unią Leszno. Do tego czasu chce wyleczyć kontuję stopy, która, jak tłumaczy, w ostatnich meczach nie pozwalała mu się skupić na jeździe.
Oto, co Sajfutdinow napisał do częstochowskich kibiców na swojej stronie na Facebooku:

Drodzy Kibice Dospel Włókniarza,

Jest mi bardzo przykro, że nie wystąpię w meczu z Unibaksem Toruń. Stan zdrowia mi na to jednak nie pozwala. W dwóch poprzednich spotkaniach, w których startowałem z kontuzją, bardzo się męczyłem. Nie mogłem w pełni skupić się na jeździe, bo koncentrowałem się na nodze. Ciągle myślałem, aby chronić stopę, aby nikt w nią nie uderzył i uraz się nie pogłębił.

Mam nadzieję, że po wyleczeniu kontuzji będę mógł znów cieszyć Was swoją skuteczną jazdą, że awansujemy do fazy play-off i zdobędziemy medal.

Drużyna potrzebuje teraz Waszego dopingu. Dlatego proszę, abyście przyszli w niedzielę na stadion i wspierali chłopaków w walce z Unibaksem. Ja będę w tym czasie w Rosji i wynik będę śledził w internecie. Duchem będę jednak w Częstochowie!

Pozdrawiam

Emil