W sobotę hit wiosny na Rakowie. Bilety za złotówkę!

Sobotni pojedynek Rakowa z Zagłębiem Sosnowiec zapowiada się pasjonująco i może mieć kolosalne znaczenie dla układu tabeli II ligi. Drużyna z Sosnowca wciąż liczy się w walce o awans na zaplecze ekstraklasy, natomiast podopieczni Jerzego Brzęczka potrzebują jak najwięcej punktów, by zagwarantować sobie utrzymanie na centralnym szczeblu rozgrywek. Chcąc przyciągnąć na stadion jak najwięcej kibiców, Raków obniżył ceny biletów do... symbolicznej złotówki.
- Biorąc pod uwagę wagę spotkania i to jak ważne będzie wsparcie kibiców podjęliśmy decyzję, że bilety na ten mecz będą za symboliczną złotówkę - mówi prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk. Chcemy zgromadzić na stadionie jak najwięcej fanów, którzy swoim dopingiem poprowadzą naszych zawodników do zwycięstwa. Mamy także zgodę na przyjęcie na Limanowskiego kibiców Zagłębia. Pokażemy wszystkim, jak wygląda prawdziwe piłkarskie święto, a zagwarantuje nam to po pierwsze waga i znaczenie tego spotkania.

Początek sobotniego hitu wiosny o godzinie 17. Osoby poniżej 12. roku życia wchodzą na mecz za darmo. Wszystkich pozostałych kibiców obowiązują bilety w cenie 1 zł.