Do Wrocławia z Walaskiem czy bez?

Choć w żużlowej Enea Ekstralidze trwa przerwa, to kibice już zastanawiają się, w jakim składzie 3 sierpnia pojadą żużlowcy KantorOnline ViperPrint Włókniarza do Wrocławia na mecz z Betard Spartą.
W ekstralidze trwają obecnie wakacje. Żużlowcy do zmagań powrócą w następny weekend. Częstochowianie udadzą się na bardzo ważny mecz do Wrocławia. Betard Sparta i KantorOnline ViperPrint Włókniarz są sąsiadami w tabeli. Wrocławianie z 6 punktami na koncie zajmują 6. miejsce. Włókniarz ma tylko 4 punkty i plasuje się na 7. miejscu. Kibice KantorOnline ViperPrint Włókniarza zastanawiają się, w jakim składzie częstochowianie wystartują we Wrocławiu? - Na pewno nie będzie z nami Griszy Łaguty, który cały czas przechodzi rehabilitację - mówi prezes Włókniarza Dariusz Śleszyński. - Rozmawiałem z nim ostatnio i jest szansa, że pod koniec sierpnia powróci już do ścigania. Liczymy na jego powrót i pomoc drużynie. To nasz lider i podstawowy zawodnik. Na mecz ze Spartą pojadą też Peter Kildemand, Rune Holta, Michael Jepsen Jensen i Mirosław Jabłoński oraz nasi juniorzy, którzy ostatnio notują bardzo dobre wyniki.

A co z Grzegorzem Walaskiem? - dopytujemy prezesa Śleszyńskiego. - Ostatnio wiele osób pyta mnie o Grzegorza Walaska - dodaje prezes. - Prowadzimy z nim rozmowy. Jeśli będzie taka potrzeba, to Grzegorz pojedzie do Wrocławia. Trenerzy na pewno przeanalizują dotychczasową jazdę naszych zawodników w tym sezonie i wybiorą optymalne ustawienie. Nazwiska same nie jadą. Proszę zwrócić uwagę na dobrą formę naszych juniorów. Artur Czaja ma za sobą dobry tydzień. Pozostali nasi juniorzy też fajnie jadą. Zrobimy wszystko, aby do Wrocławia pojechać w jak najlepszym składzie i w jak najlepszej formie.