Włókniarz organizuje kolejne żużlowe imprezy w Częstochowie. Aż trzy w pierwszej połowie lipca!

W pierwszej połowie lipca kibice żużla nie będą mogli narzekać na nudę. Stowarzyszenie CKM Włókniarz będzie organizować aż trzy żużlowe turnieje. Już dziś fani Włókniarza mogą rezerwować sobie czas.
2 lipca w Częstochowie odbędzie się eliminacja Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Oprócz gospodarzy pojadą też Fogo Unia Leszno, Unia Tarnów, PGE Stal Rzeszów i Motor Lublin. Gospodarzy mają reprezentować Rafał Malczewski, Oskar Polis i Przemysław Portas. W drużynie Stali z pewnością zaprezentuje się dobrze znany w Częstochowie Artur Czaja. Początek zawodów (czwartek, 2 lipca) zaplanowano na godz. 17. Bilety: 10 zł normalny i 5 zł ulgowy. Program - 2 zł.

8 lipca na torze w Częstochowie zaplanowana jest I runda Ligi Juniorów. Startować będą zespoły z Wrocławia, Gorzowa, Rzeszowa, Leszna, Torunia i Grudziądza i Tarnowa. 14 lipca Stowarzyszenie CKM Włókniarz będzie organizować II rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Oprócz gospodarzy ścigać się będą również KS Toruń, GKM Grudziądz i Orzeł Łódź.